Máme nový rezervační systém

Na podzim jsme si pro tebe připravili novinku – Rezervační systém na Bosu, Tabatu a Dancehall. Věříme, že to ušetří dost času nejen tobě, ale i Zuzaně. Ta se pak bude moci více věnovat dotazům na cvičení atd. Rezervační systém už je nastavený, každopádně postupně upravujeme postupy dle možností a pravidel systému k maximální spokojenosti.

Jak používat rezervační systém?

Základem je nová registrace. Pouze vyplníš registrační formulář a odešleš registraci. To platí pro nováčky i majitele permanentek.

Nový uživatel

Každý nově registrovaný má k dispozici první objednávku na Bosu, kterou zaplatí až na místě. Stačí se tedy registrovat, objednat si termín cvičení Bosu a hodinu pak zaplatíš na místě. Také si rovnou předplatíš další hodiny nebo koupíš novou zvýhodněnou permanentku. V systému ti pak vynulujeme zaplacenou hodinu a nahrajeme dokoupený počet cvičení. Ty si pak jen vybíráš, kdy půjdeš na cvičení. Platnost kreditu je 30 dnů.

Uživatel s permanentkou 

Pokud již máš koupenou permanentku, registruj se do rezervačního systému a objednej si termín pro hodinu cvičení. Na této lekci ti z permanentky odečteme tuto lekci a zbývající předplacené lekce ti doplníme do tvého profilu registrovaného v rezervačním systému. Platnost permanentky je 90 dnů (Dětská Bosu permanentka na 4 vstupy platí 30 dnů)

 

Úhrady za lekce cvičení

Kredity – za předplacené hodiny, u kterých nevyužiješ koupi permanentky, jsou ti nahrány do systému kredity, z kterých se strhávají další rezervace. Systém kreditů bude použit i při převodu platných permanentek do rezervačního systému.

Permanentky – Systém permanentek zůstává stejný. Po úhradě nové permanentky ti nahrajeme zvolený počet lekcí na tvůj profil. Zakoupit permanentky můžeš na každém cvičení BOSU