Od září plný provoz včetně provozu LUXURY solária!!!!!!

vacu

 

Cena: 130,-/vstup nebo 1.000,-/10 vstupů
Doba: 30 minut
Speciální krémy k prodeji. / Sukně jsou pravidelně prány a každý den dezinfikovány.

Rezervace a registrace zde.

 Jedná se o zbrusu nový, revoluční technologický vývoj v podtlakovém zařízení, rozšířený o infračervené záření (Infrared IR), které ve vakuové komoře několikrát zvýší účinky cvičení v krátkém čase a tím i dosažení požadovaného výsledku.

Hlavní výhodou této jedinečné kombinace vakua s infračerveným zářením (Infrared IR) vytváří doposud nejdostupnější a nejúčinnější možnosti k rychlému úbytku hmotnosti díky intenzivnímu prohřívání tkání a svalů, zároveň zvyšuje cirkulaci krevního oběhu a způsobuje dvojité zrychlení metabolických procesů, způsobuje aktivní spalování tuků, redukci celulitidy a také je vhodné pro ošetření problematické pleti. Díky infračervenému záření dochází ke stimulaci produkce kolagenu v kůži. Při cvičení je nutné správné držení těla, díky kterému současně posilujeme břišní svaly, záda a tvarujeme štíhlý pás.

IR (Infrared IR) je elektromagnetické záření, které se používá po mnoho let v plastické chirurgii, rehabilitaci, fyzioterapii a ortopedii. Infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle. Zdravý efekt pocení přichází při teplotě 35-45°C, aniž by docházelo k zatížení srdečního, dýchacího a oběhového systému. Infračervené paprsky jsou také používány pro problémy s nadváhou a při kožní léčbě, protože pronikají hluboko do pokožky a tělo je teplé zevnitř. Díky rozšíření cév, zlepšení krevního oběhu se čistí tělo přes intenzivní pocení.

Hlavní výhody zařízení Body-Space VacuTherm běžící pás TX5 „2 v 1″: Cvičení v podtlakové komoře má několikásobně vyšší účinek, než klasické cvičení rychlé spalování tuků, redukce hmotnosti (snížení nadváhy)
zlepšení krevního oběhu a lymfatického oběhu lepší průtok krve (kůže se stává stále pružnější a pevnější)
odstranění celulitidy, formování postavy zlepšení fyzické kondice ošetření problematické pleti a ostatních částí těla
řešení kožních potíží (léčba) rychlé odstranění toxinů a škodlivých látek z těla odstranění potíží tvz. „ studených nohou“ zlepšení zdraví kardiovaskulárního systému systémová léčba zranění a chronických neurologických příznaků revmatoidního původu infračervené paprsky pronikají do hloubky tkání a vytváří pozitivní změny v lidském těle není nutné 10-ti minutové zahřáti svalů, které se doporučuje u obdobných Vacu zařízení bez IR záření.

Co si na proceduru vzít s sebou: Tepláky nebo šortky, delší tričko, lehkou sportovní obuv s hladkou podrážkou, ručník. Kdo chce, může cvičit v ponožkách.

Trénink v podtlakovém zařízení NEDOPORUČUJEME pro osoby: s těžkými srdečními chorobami (infarkt,…) s akutním žilním onemocněním – Varix (křečová žíla) – Venaktázie (rozšířená žíla, metličky) s nádorovým onemocněním dolních končetin (lymfom)  se zánětlivým onemocněním pokožky – dermatitida s velmi vysokým krevním tlakem s otoky způsobené onemocněním ledvin, jater nemocní cukrovkou trpící hemeroidy ohrožení trombózou (ucpávání cév) trpící hyperpigmentaci pro těhotné ženy. Výše uvedené kontraindikace se týkají pouze podtlakového programu, který se může odstavit a použít pouze program Thermo.
Po a mezi tréninky: Aby vše fungovalo tak jak má je nutné vypít denně 3-4 litry čisté neperlivé vody. Důvodem je nastartování lymfatického systému, který se vodou čistí od toxických látek. To má za následek to, že nebudete jen vypadat dobře, ale budete se dobře i cítit !!!